SPRZĘT

Oferujemy sprzęt IT najwyższej klasy

Podstawą naszej oferty jest sprzęt od najlepszych producentów IT podnoszący efektywność pracy Państwa instytucji. Korzystamy z naszego bogatego doświadczenia i najnowszych rozwiązań ze świata technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich producentów jak:

Dell, Kyocera, Eizo, Konica Minolta, Nec, Xerox/Epson, Fujitsu, Eaton, Salicru, Hitachi.

Nasi specjaliści pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego sprzętu. Szczegółowe informację otrzymasz składając zapytanie.

Starannie wyselekcjonowany sprzęt i sprawdzone rozwiązania

Adekwatny dobór rozwiązań IT może znacząco wzmocnić przewagę konkurencyjną Państwa organizacji. Realizujemy nasze projekty w oparciu o najwyższej klasy sprzęt i usługi dopasowane indywidualnie do potrzeb.

Komputery stacjonarne, notebooki

Dobór odpowiedniego sprzętu do firmy to poprawa wydajności i bezpieczeństwa danej organizacji. Notebook czy komputer stacjonarny? Optymalne rozwiązanie znajdziesz kontaktując się z nami.

Drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne

Nawet tania drukarka podczas użytkowania generuje koszty – co bardziej istotne, paradoksalnie, najtańsze w zakupie drukarki okazują się dość drogie w późniejszej eksploatacji. Jednym z podstawowych kryteriów wyboru jakiegokolwiek urządzenia jest cena. Jednak w przypadku drukarek patrzenie tylko na cenę samego urządzenia to za mało. Potrzebujesz optymalnego rozwiązania, skontaktuj się z nami.

Monitory wielofunkcyjne

Najnowsze monitory nie tylko łączą w sobie cechy telewizora i ekranu komputerowego, ale także, dzięki nowej technologii obrazu w obrazie, umożliwiają korzystanie z tych dwóch funkcjonalności jednocześnie. Dodatkowo bogata gama portów i możliwość bezpośredniego podłączenia urządzeń mobilnych pozwalają na prawdziwie wielozadaniowe korzystanie z monitora.

Serwery, macierze dyskowe, przełączniki

Serwerem może być zwykły komputer, jednak w celu pełnego wykorzystania możliwości, jakie daje oprogramowanie serwerowe, powinien to być sprzęt przeznaczony do tej roli. Sprzęt taki jest przystosowany do pracy ciągłej, wyposaża się je w duże i szybkie dyski twarde, głównie SCSI, a obecnie coraz częściej SSD (Solid State Drive – oparte na kościach pamięci), dużą ilość pamięci RAM najczęściej z ECC oraz wydajne procesory serwerowe. Często serwerowe płyty główne mogą obsłużyć 2, 4 lub więcej procesorów. Jeżeli poszukujesz serwera z wyjątkowymi możliwościami, którego charakteryzuje najwyższa jakość oraz poziom bezpieczeństwa, zapraszamy do kontaktu.

W swojej ofercie posiadamy również przełączniki (switch) marki DELL.

Zasilacze awaryjne

Zasilacz awaryjny to urządzenie lub system, którego funkcją jest utrzymanie zasilania innych urządzeń elektronicznych w przypadku zaniku lub wystąpienia nieprawidłowych parametrów zasilania sieciowego – odpowiedni dobór to kluczowa sprawa bezpieczeństwa twoich danych.

► W celu uzyskania szczegółowych informacji kontaktuj się z naszym działem handlowym.

Call Now Button