O NAS

Egida IT Solutions

dostarczamy innowacyjne rozwiązania informatyczne

Egida IT Solutions jest dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze informatycznym. Nasze działania ukierunkowane są na zapewnieniu satysfakcjonujących rozwiązań dla wszystkich Klientów. Świadomi naszego potencjału technicznego i organizacyjnego podejmujemy się realizacji dużych, rozproszonych projektów informatycznych oferując kompleksową usługę począwszy od analizy potrzeb klienta i konsultacji przedwdrożeniowych po dostawę i instalację sprzętu.

Naszą misją jest skuteczne tworzenie dedykowanych rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, przyczyniających się do zwiększenia efektywności działania biznesu naszych klientów oraz wykorzystania w pełni ich potencjału.

Egida IT Solutions zapewnia precyzyjnie dopasowane rozwiązania w oparciu o usługi i sprzęt dostarczany przez wiodących producentów IT. Selekcjonujemy i wybieramy tylko te produkty, które gwarantują pełny komfort, bezpieczeństwo i optymalizację procesów po stronie naszych Klientów.

Egida IT Solutions to zespół prężnie działających ludzi z wiedzą kierunkową i wieloletnim doświadczeniem, niebojących się wyzwań i pracy. Egida IT Solutions oznacza dla nas dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne w tym integracyjne na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również instytucji, w tym operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, instytucji finansowych oraz jednostek administracji publicznej.

Grupa kapitałowa

EGIDA IT SOLUTIONS jest częścią grupy kapitałowej EGIDA HOLDING S.A., co zapewnia nam dużą płynność finansową oraz wymianę doświadczeń pomiędzy spółkami grupy.

Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej 

22 listopada 2016 roku EGIDA IT SOLUTIONS Sp. z o.o. otrzymała Zaświadczenie potwierdzające nadanie Natowskiego Kodu Gospodarki Narodowej.

NCAGE_2016

WYRÓŻNIENIA

EGIDA IT SOLUTIONS Sp. z o.o.  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w  następujących kategoriach :

– XI edycji Konkursu Gepard Biznesu 2016,

– IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016,

– IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2016.

Call Now Button